• on
 • two
 • three
 • Нашиот тим

  Нашиот тим

 • нашата технологија

  нашата технологија

 • нашата историја

  нашата историја

за нас

Changzhou Weitefu Алатки копродукции, Ltd е професионална компанија која е специјализирана за проектирање, производство и продажба на солидна карбид сечење tools.Mainly произведува солидна карбид мелење, вртење алати, Алати за дупчење, засилувач алатки, ЗРЗ машина, здодевни, инсерти, пак видови на не-стандардни алатки за сечење можат да бидат дизајнирани за клиентите. Сите производи се широко се применуваат во областа на машини за обработка, како што се автомобилската, калапи, пластика, дрво и така натаму.

Прашање Сега
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп

WhatsApp Online Chat !