• on
 • two
 • three
 • Ekipi ynë

  Ekipi ynë

 • Teknologji ynë

  Teknologji ynë

 • Historia jonë

  Historia jonë

Rreth nesh

Changzhou Weitefu Tools Co, Ltd është një ndërmarrje profesionale e cila është e specializuar në projektimin, prodhimin dhe shitjen e karabit ngurta prerjes tools.Mainly prodhuar karabit mulliri ngurta, mjetet kthyer, mjetet e shpimit, mjetet shtrydhëse, prestar ZHPB, i mërzitshëm, fut, ndërkohë varieteteve të mjeteve jo-standard të prerjes mund të jetë projektuar për klientët. Të gjitha produktet janë aplikuar gjerësisht në fushën e përpunimit të makinerive, si automobil, moulds, plastike, druri dhe kështu me radhë.

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Plane

WhatsApp Online Chat !